Yu-Gi-Oh! RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yu-Gi-Oh! RP

Yazı Bekleyin!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Volkanın Kenarı

+2
Rainbow Haired War
Judai Yuki
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:07 pm

Turin'in canı hiç olmadığı kadar sıkılıyordu.Akademiye geleli iki gün olmuştu ve hala hiç duello yapamamıştı.Bölgedeki en büyük dağ olan volkanın yanına gitti ve duello yapacak birilerini aramaya başladı.
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:10 pm

Rainbow Haired War yürüyüşe çıkmışken volkanın kenarındaki kişiyi görür kim olduğunu anlayamaz ama onun yanına gider.
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:13 pm

-Merhaba Duello yapmak istermisin?Bu arada adın neydi?
Diye sorar.Daha sonra duello diskini hazırlar.
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:16 pm

-Elbette bu benim için bir zevk olur bu arada Rainbow Haired War demen yeterli olur benim için.

dedikten sonra duello diskini çıkartır ve ''Önden sen başla'' der
Blako Zeugma
Admin
Admin
Blako Zeugma

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:17 pm

BLaKo etrafta dolaşırken bir duellonun başlar gibi olduğunu gördü ve yaklaşık 50 metre uzağına gidip durdu.İçinden "Bakalım bu seneki duellocular nasıllarmış" dedi ve duelloyu seyretmek için hazırlandı...
http://yugiohrp.catsboard.com
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:18 pm

-Pekala sana kısaca Gökkuşağı desem Very Happy.İlk olarak Neo-Spacian Air Hummingbird'ü saldırı modunda oynuyorum.Etkisi sayesinde 2500 yaşam puanı kazanıyorum.3 Kartı kapatarak turumu bitiriyorum.

Turin:10500
GökkuşağıSadVery Happy)8000
Axel Brodie
Obelisk Blue
Obelisk Blue

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:23 pm

Axel kart dükkanından "Hazırlanıncaya kadar çıkıyım" dedi ve çıkıp Dağ'a gelmişti....

En son Axel Brodie tarafından Çarş. Mart 26, 2008 9:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:23 pm

-Hadi bakalım öyle olsun Very Happy Şimdi sıra bende. Pyramid Turtle saldırı modunda şimdi 2 kart kapatıyorum ve pyramid kaplumbağam onun Air Hummingbird'ünü yok et!
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:26 pm

-Ahh..Pekala Hummingbird gidiyor fakat kapalı kartıma bak.N-Signal.Etkisi sayesinde Neo-Spacian Aqua Dolphin'i saldırı modunda çağırıyorum.

Turin=10100
Gökkuşağı:8000
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:27 pm

-Problem olacağını sanmıyorum ayrıca turumu bitiriyorum.
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:34 pm

-Turunu bitirdiğinde bir diğer kapalı kartım olan Scapegoat'ı açıyorum.4 tane keçicik geliyor.Tabi sana göre onlarda bi işe yaramıyacaklar.Herneyse şimdide Neo-Spacian Wave sihir kartımı oynuyorum.Sahamdaki 5 canavarımı 5 Neo-Spacian ile değiştireceğim.Saldırı modunda Grand Mole'yi,Glow Moss'u,Air Hummingbird'ü,Flare Scarab'ı ve Dark Panther'i çağırıyorum.Şimdide Spacia Gift sihir kartım.Etkisi sayesinde 5 kart çekebilirim tabi engellemezsen...
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:36 pm

-Tabikide engelleyeceğim kapalı kartım Magic Jammer! şimdi elimden reload yolluyorum.Güle güle uzay saçması..
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:45 pm

-Senin için kötü bi haberim var.Bir Spacia Gift'im daha var.5 kart çekiyorum.Şimdi Lightning Vortex sihir kartımı açıyorum.Mezarlığa Elemental Hero Neos'u atarak Pyramid Turtle'ni yok ediyorum!!Daha sonra Miracle Contact sihir kartımı açıyorum.Eski bir dosta merhaba de.Magma Neos!!!Etkisi sayesinde sahadaki her karttan 400 saldırı puanı kazanıyor.Buda +2000 puan yapar.Şimdi Neo Space'i açıyorum.Saldır Magma Neos!!!
Blako Zeugma
Admin
Admin
Blako Zeugma

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:48 pm

BLaKo duelloyu kısa bir süre izledikten sonra O çocukta bir ışık olduğunu anlamıştı.Kim Kahraman Destesini bu kadar iyi kullanabilirdi ki...Bir kaç dakika sonra oradan ayırldı.
http://yugiohrp.catsboard.com
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:49 pm

-Çok hızlı hamle yapıyorsun sana 2 kart kapatıyorum demiştim heralde? 1.si Magic Jammer 2.sini ise görmen çok zor olmayacak.

der gökkuşağı sonrada alanda buz parçaları gözükmeye başlar bu Torrential Tribute kartının işaretidir!
Axel Brodie
Obelisk Blue
Obelisk Blue

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:50 pm

Axel hala duelloyu heycanlı bir şekilde izliyordu.Judai Yuki kazanmaya çok yakın gözüküyordu rakibinin işi zordu...
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:54 pm

-Aslında iyi baksan daha iyi olucak.(Bir anda kristal parçaları çekilir ve ortaya bıyıklı bir adam çıkar.)Kapalı kartım Dark Bribe'idi.Etkisi sayesinde Torrential'İn yok oluyor.Saldır Glow Moss,Dark Panther,Magma Neos!!!
Axel Brodie
Obelisk Blue
Obelisk Blue

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:54 pm

Axel dağdan inmeye başlar.Nedeni kendisindende rakip aramaya başlamasıdır...
yugimaster
Ra Yellow
Ra Yellow

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 9:55 pm

Oradan John Göründü.. Yüz İfadesine Göre Judai'nin önde olduğu anladı.Mırıldıyarak
Bir Sliferli Bir Obeliskliyi yenecek haa.BirdeObelisk'li Olacak Daha bir sliferliye yeniliyor
diye düşündü
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:00 pm

-Ahh bu gerçekten kötü oldu...ama yinede bıyıklı amcan saolsun Very Happy 1 kart çekebilirim.

Gökkuşağı: 1200

Turin:10100

-Bu uzaylıları garip oldukları kadar iyi kullanıyorsun yinede bu benim umudumu kesmez.
Gaara
Moderator/Profesör
Moderator/Profesör
Gaara

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:01 pm

Rp out: Lan ne slifer ı adam admin. Very Happy Very Happy
Note From Jyl Very Happy :Adminde olsam sliferim olm ben kırmızıyı seviyorum Very Happy

Note From Gaara Very Happy : Lan yerim Slifer ını O zaman Jaden Yuki Starter dan başlasaydın. Very Happy Very Happy

En son Gaara tarafından Çarş. Mart 26, 2008 10:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:02 pm

-Pekala turumu bitiriyorum gökkuşağı
dedi ve yeni gelen çocuk hakkında düşüncelere daldı.
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:06 pm

-Sonunda.Şimdi bir canavar kartımı kapatıyorum ve elimdeki reloadı çalıştırıyorum yeteneği ile elimdeki kartları desteme karıştırıyorum ve yepyeni bir el çekiyorum.Şimdi bir kart kapattım ve tur sende.
Judai Yuki
Admin
Admin

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:12 pm

-Contact Out sihir kartımı açıyorum!! Etkisi sayesinde 1 Flare Scarab,1 Grand Mole ve 1 Neos'um sahaya geri dönüyor.Tabi Magma neosta gidiyor.Şimdi Wrath of Neos sihir kartımı açıyorum!!.Neos'u desteme geri döndürerek sahadaki tüm kartları yok ediyorum.Şimdi Playing Like A Hero sihir kartımı açıyorum.Yaşam puanlarımın yarısını ödüyorum,bütün elimi mezarlığa gönderiyorum ve 2 kart çekiyorsun.Şimdi 1 "Hero" canavarı ile 2 "Neo-Spacian" çağırabilirim.Onları hatıladınmı? Neos,Flare Scarab ve Grand Mole.Neos doğrudan saldır!!!

Rp Out:Volkanın Kenarı Plahefj3
Rainbow Haired War
Obelisk Blue
Obelisk Blue
Rainbow Haired War

Volkanın Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Volkanın Kenarı   Volkanın Kenarı EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:17 pm

-Olamaz,yenildim.

der gökkuşağı ve dizlerinin üstüne çöker sonrada başını kaldırır ve turini tebrik eder.sonrada

-Hiç kusura bakma param bulunmuyor cebimde yemek ısmarlıyamıyacağım Very Happy

Volkanın Kenarı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki